Hledááám SB.Chceš být moje SB?→ klikni ZDE
Chceš klikačku?→ klikni ZDE
Můj blog začíná new life,takže se nediv že je toho tady málo áno??=))
=**♥

Rozhovor s Ashley

28. dubna 2009 v 16:24 | annysek-ashley
To jsem já-príma člověk:-*

Teen: Slyšeli jsme, že právě čteš Rozbřesk - co si myslíš?
Ashley: Zrovna ji čtu. Je to velká kniha! Mám ji ráda, ale je výrazně jiná a není tolik romantická jako byly minulé tři, ale stále ji mám ráda. Opravdu mám ráda Stephaniin styl psaní.


Teen: Ok. Takže jasně hraješ Alici v tomto filmu, ale kdyby jsi mohla hrát jinou postavu, kterou by sis vybrala?
Ashley: Edwarda, protože každý je do něj zamilovaný! Mám také hodně ráda Jamese a Victorii. Hrát zápornou postavu by mohlo být zábavné. Alice je velmi sladká, velmi dobrá a užitečná a co ne. Myslím, že bych hrála jednoho ze zlých upírů!

Teen: My jsme slyšeli, že si dodneška neviděla ten film! Je to pravda?
Ashley: Ano! Já jsem pracovala, takže jsem nemohl být tady (v Los Angeles) vždy, když ho dávali. Oba manažeži a můj agent [volali] a jsou rádi, "My jsem zrovna viděli ten film..., " a já jsem ráda, "co! Já jsem ten film neviděla! "

Teen: Takže kdy se na něj půjdeš konečně podívat?
Ashley: Na premiéru. Pracuji teď v Louisianě, sotva jsem doletěla do Los Angeles udělat tisk pro Stmívání a pak hned letím zase zpět a neuvidím to do premiéry 17. listopadu, která je dobrá [protože] potom bude připravení premiéry více zajímavé. Plus uvidím to s mojí rodinou. Můj bratr, moje mamka a můj taťka odletí, aby to viděli se mnou, takže to bude milé.

Teen: Kdo chce nejvíce vidět film?
Ashley: Je to od nich hezké z různých důvodů. Moje mamka je velký fanoušek Stmívání a je náležitě vzrušená, protože četla všechny knihy, takže si myslím, že to chce vidět na živu jako všichni ostatní. Moji rodiče mě podporovali odmalička, jsou mi velkou podporou, kterou hodně lidí nedostává. Řekla jsem svému tatínkovi, že jsem dostala roli před tím, než jsem to řekla někomu dalšímu a on plakal a on je tak pyšný a tak vzrušený. Myslím, že je úžasný a jsem tak ráda, že si sedne vedle mě a půjde tím vším se mnou.
Můj bratr se opravdu zkouší jeho ruku v hraní takže se pohybuje venku mimo Kalifornii. Je starší o rok a půl, ale jsme nesmírně uzavření. Je jeden z mých nejlepších přátel, takže jsem nadšená, že tři z nich budou se mnou.
Nejdu na vysokou školu, ale tahle premiéra bude pro mě jedna z těch obrovských věcí [jako absolvování vysoké školy].

Teen: Je pro tebe mimořádná, že se jdeš na sebe podívat na velké filmové plátno?

Ashley: Je to věc, nerada se na sebe dívám. Je to druh výstřednosti, protože víš, že to nejsem já skutečně, je to tento charakter, který myslím bude možná trochu lehčí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LadyGabrielle LadyGabrielle | Web | 28. dubna 2009 v 21:33 | Reagovat

páni, tak tak koukám a zjišťuju, že tu je rozhovor, tak se začtu a říkám si: něco takového jsem překládala... text je naprosto identický, není náhodou ode mě?

2 LadyGabrielle LadyGabrielle | Web | 29. dubna 2009 v 16:31 | Reagovat

ne... neptala ses mě na to už někdy?

3 LadyGabrielle LadyGabrielle | Web | 1. května 2009 v 12:51 | Reagovat

promiň, ale nevíš, kdes ten rozhovor vzala?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama